Unicall, Türkiye’nin en önemli markaları için değer yaratmış, alanında uzman, tam satış odaklı, başarısı ölçülebilen, en modern telemarketing çağrı merkezidir. Önce müşterinizi iyi tanır, sonra satışlarınızı artırır. Amacı kurumunuz için ölçülebilen değer yaratmaktır.

Satış için en değerli kaynağınız müşteri verisidir. Elinizdeki veritabanı ne kadar doğru, gerçek hedef kitlenize ne kadar yakın? Unicall öncelikle veritabanınızı “temizler” sizi gereksiz yatırımdan kurtarır. Sonrasında satışa odaklanır.

Unicall’da sadece ürün veya hizmet satışı değil, daha fazlası bulabilirsiniz. Ürün geliştirme, hedef kitleye uygun olarak ürün modifikasyonu, ürüne uygun data yönetimi… Tüm bunlar pazara doğru bir giriş ve başarılı bir lansman için markanızı güçlendirir.

Unicall, pazara ilişkin öngörüler sunar, ürün veya hizmetlerinizin ticarileştirilmesinde yolunuzu kısaltır. Sağlam penetrasyon, erken farkındalık ve hızlı büyüme odaklı; enerjiden sağlığa, elektronikten perakendeye bir çok sektörde başarı öyküleri yazmıştır.