Müşteri Bağlılık Yönetimi / Customer Retention

Günümüzün gelişen rekabet ortamı, aynı türden hizmetlerin artışı, fiyat dengesizliği sonucu, kurumlar bünyelerine yeni müşteri kazanmanın ötesinde mevcut portföylerindeki müşterilerin kuruma olan bağlılığını sağlayacak ve artıracak stratejilere ihtiyaç duymaktadırlar.

Müşterilerinizin ürün ya da hizmetlerinize ilişkin memnuniyet seviyesini direk yada dolaylı yollarla ölçümlüyor, bu verileri temel performans göstergelerinizle eşleştiriyor ve sadakat yaratmada müşteriler için en önemli olan faktörleri belirliyoruz.

Sonuç olarak, olası müşteri kaybına yol açan veriler ve sunarak , “Müşteri Bağlılık Yönetimi ” stratejilerinize odaklanmanıza yardımcı oluyoruz.  

Müşteri İletişim Merkezi

  • - Çağrı Merkezi (7/24 Hotline)
  • - Sağlık danışma hattı
  • - “Hoş Geldiniz” aramaları / Welcome Call
  • - Anımsatma aramaları / Happy Call
  • - Sürpriz promosyonel (anında kazan) aramalar

Mevcut ve potansiyel müşterilerin ihtiyaçları halinde iletişim kurmak adına kullandıkları, hata kabul etmeyen ve etkin iletişimin çok önemli olduğu öncellikli kanallardan biridir Çağrı Merkezi.

Kalıplaşan ‘müşteri hizmetleri’ anlayışının ötesinde; müşterilerinize ayrıcalıklı hizmetler sunmak ve farkındalık yaratma adına stratejik planlamalar süreç ve kurgu yönetimi UNİCALL’ın profesyonel ekibi ve teknolojik altyapısıyla sizler için sunduğu hizmetler arasındadır.  

Ürün geliştirme hizmetleri

Günümüzdeki pazar dinamikleri hızlı bir şekilde değişirken ve iş dünyasında yeni ürün geliştirme kavramı firmaların başarılarının anahtarı olarak gösterilmektedir. Aynı zamanda yeni ürün sunma işi pahalıdır ve dikkatli planlama gerektirir bu nedenledir ki ürün geliştirme konusunda yürütülen çalışmalar firmaların çok sıcak bakmadıkları konular arasındadır.

Unicall işletmenizin yeni ürün geliştirme süreçlerinde, ihtiyaçları saptama, iş planı hazırlama, iş geliştirme, ekonomik analizler, yenilikçilik (inovasyon) – yaratıcılık alanlarında gerekli profesyonel önerileri ve ürün geliştirme hizmetini sizlere bütünleşik olarak sunar.